استن ACETONE

محصول جدید

اَسِتون(نام گذاری ایوپاک "پروپانون") ساده‌ترین کتون با فرمول مولکولی CH3)2CO) و یکی از لکه‌برها است. این ماده توسط حییم وایزمن کشف شده است. این ماده فرار، بی‌رنگ و به شدت آتش گیر است و مصرف بسیار زیادی در صنعت به عنوان حلال دارد. یکی از ساده‌ترین روش‌های ساخت این ماده تقطیر استات کلسیم است.

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

فروش فوق العاده استون

نام های دیگر : پروپانون ، دی متیل فرمالدئید ، دی متیل کتال ، دی متیل کتن ، کتن پروپان ، بتا کتن پروپان ، متیل کتن ، پیروستریک اسید ، پیروستریک اتر، Acetone.

فرمول شیمیایی : CH3-CO-CH3.

گرید محصول : 1. استون صنعتی 2. استون آزمایشگاهی.

برند : 1. استون پتروکم فرانسه 2. استون ساسول افریقای جنوبی 3. استون کومهو کره.

مشخصات : استون، اولین و مهمترین عضو گروهی است که کتون نام دارند. این ماده مایعی سمی ، روان ، بی‌رنگ با بویی نسبتا خوب شبیه بوی میوه است.

تاریخچه: این ماده توسط حییم وایزمن کشف شده است. وی از سال ۱۹۱۶ تا ۱۹۱۹ رئیس یک آزمایشگاه شیمی بود و در جریان مسؤولیت خود در آن، طریقه ساخت ماده شیمایی استون را کشف کرد.

موارد مصرف و کاربرد : استون بعنوان حلال بسیاری از ترکیبات آلی استفاده می‌شود. در تولید پلاستیک ، الیاف مصنوعی ، دارو و سایر ترکیبات شیمیایی کاربرد دارد. همچنین در تولید صنعتی رنگهای ایندیگو هم مصرف می‌شود. به عنوان حلال در فرمولاسيون پوشش دهنده سطوح و مواد مربوط به شوینده ها و تينرها، همچنين در آکریلیک و الکل هاى نيتروسلولز و رنگ ها، به عنوان حلال در مواد داروئى و آرایشی، حلال چسب، سيمان، جوهر پرینتر، چسب، واکس، رزین، چربى ها، گریس، روغن ها، و مواد رنگى در پروسه هاى عصاره گيرى، در صنایع بى دود کردن پودر، به عنوان حلال پاک کننده در صنایع الکتریکی، و به عنوان حمل کننده استيلن در داخل سيلندرها مورد استفاده است.
از این ماده در صنایع شيميایی به عنوان ماده ميانى در تهيه متيل متاکریلیت ، متاکریلیت اسيد، متيل استفاده مى شود . اغلب اوقات در تهيه ترکيباتى مثل آنتى اکسيدان ها، A ایزوبوتيل کتن، بيس فنل علف کش ها، کتن هاى سنگين، تغليظ فرمالدئيد و دى فنال آمين، و ویتامین هاى ميانى مورد استفاده است.
استن بطور طبيعى در متابوليسم طبيعى بدن و در ارگان هاى طبيعى و عضلات و بافت ها دیده مى شود و خون حاوى مقدارى استن است.

خطرات فیزیکی : قابل نفوذ به طبقات پایین تر بودن از هوا و امکان جذب شعله و حرارت از مسافت های دورتر از محل نگهداری

خطرات شیمیایی : این ماده در تماس با اکسید شونده هایی مانند اسید نیتریک و استیک مخلوط قابل انفجاری تولید می کند و با کلروفرم در شرایط خاص واکنش می دهد که می تواند سبب آتش سوزی و انفجار گردد.

خطرات استنشاقی : این ماده در دمای 20درجه سانتیگرادخیلی سریع تبخیر شده و هوا را آلوده میکند.

راه های ورود به بدن : پوست و دستگاه تنفسی
اثرات تماس کوتاه مدت : تحریک چشم ها و قسمت های فوقانی دستگاه تنفسی - اثرگذاری احتمالی روی سیستم اعصاب و گوارش ، کبد ، کلیه ها.
اثرات تماس بلند مدت : امکان ایجاد درماتیت پوستی در تماس های تکراری و طولانی - امکان اثرگذاری روی مغز استخوان و خون.

جهت کسب اطلاعات در مورد قیمت فروش  با شماره های شرکت 7-95023710(031) و یا با مدیرفروش آقای امیری به شماره 09120857730 تماس حاصل فرمایید.

وزن :

160 KG

ابعاد :

بشکه های

اطلاعات بيشتر :

www.chimiearia.com

امكان تحويل :

تا 10000كيلوگرم

حداقل سفارش :

1 بشگه 220 ليتري

روش فروش :

زمان تحويل :

به روز

ساخت كشور :

آلمان - کره - آفریقای جنوبی

شرايط پرداخت :

نقدی

فايل ضميمه :

مدل :

آزمیشگاهی - صنعتی - خوراکی- دارویی

واحد شمارش :

کیلو گرم

این محصول در انبار تهران موجود میباشد و قابل ارسال به تمام نقاط کشور است.

جهت کسب اطلاعات در مورد این محصول و استعلام قیمت فروش  با شماره های شرکت 7-95023710(031) و یا با مدیرفروش آقای امیری به شماره 09179510266 تماس حاصل فرمایید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

استن  ACETONE

استن ACETONE

اَسِتون(نام گذاری ایوپاک "پروپانون") ساده‌ترین کتون با فرمول مولکولی CH3)2CO) و یکی از لکه‌برها است. این ماده توسط حییم وایزمن کشف شده است. این ماده فرار، بی‌رنگ و به شدت آتش گیر است و مصرف بسیار زیادی در صنعت به عنوان حلال دارد. یکی از ساده‌ترین روش‌های ساخت این ماده تقطیر استات کلسیم است.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: