پرکلرین نمایش بزرگتر

پرکلرین

محصول جدید

قیمت پرکلرین عرضه کننده پرکلرین ، فروش پرکلرین ، قیمت پرکلرین ، خرید پرکلرین ، فروشنده پرکلرین ، واحد فروش پرکلرین ، هیپوکلریت کلسیم پرکلرین | فروش پرکلرین | قیمت پرکلرین عرضه کننده پرکلرین ، کلر ، فروش کلر ، فروش

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

فروش پرکلرین- قیمت پرکلرین


توضيح فارسي : نام محصول : پرکلرین.

نام ها دیگر : هیپوکلریت کلسیم ، کلر ، پودر کلر.

پرکلرین | Calcium Hypochlorite فرمول شیمیایی : Ca(OCl)2 نام شیمیایی : هیپوکلریت کلسیم پرکلرین یا کلسیم هیپوکلریت پودر سفید رنگی است با خاصیت گندزدایی که بوی زننده و تندی دارد و مجاری تنفس را آزار میدهد.

روش تهیه : به وسیله واکنش کلر با شیر آهک در مجاورت سدیم هیدروکسید در طی یک فرآیند چند مرحله ای ، دوغاب پرکلرین تهیه می شود که متعاقبا با فیلتراسیون و خشک نمودن ، گرانول های پرکلرین بدست می آید.

کاربرد : پرکلرین ماده ایست سفید رنگ با خاصیت گندزدایی که جهت ضدعفونی کردن آب - سبزی ، میوه ، ظروف ، حمام ، توالت ، و محلهای آلوده به کار میرود.
همچنین ضد باکتری (ضد بو ) ، تصفیه آب های آشامیدنی گند زدایی و ضد عفونی کننده آب استخرها ، ضد قارچ ، معرف سفید کننده می باشد.

تاریخچه : کلر (از واژه یونانی χλωρος به معنی زرد مایل به سبز) را Carl Wilhelm Scheele در سال 1774 کشف نمود و اشتباها تصور کرد این عنصر حاوی اکسیژن است. Humphry در سال 1810 نام کلر را برای ین ماده انتخاب کرد و اصرار داشت که این ماده در واقع یک عنصر است.

پیدایش : به وسیله الکترولیز محلول آبداری از کلرید سدیم، کلر تولید می شود. این عنصر در طبیعت فقط به صورت ترکیب با سایر عناصر و عمدتا سدیم به شکل نمک طعام و همچنین در کارنالیت و سیلویت یافت می شود.

هشدارها : کلر موجب تحریک دستگاه تنفسی به خصوص در کودکان و کهنسالان میشود. کلر در حالت گازی باعث تورم غشای مخاطی شده و در حالت مایع موجب سوختگی پوست می شود. مقدار 3.5 ppm آن لازم است تا به عنوان بویی متمایز شناخته شود و مقدار 1000 ppm آن کشنده است.
مواجهه با این گاز نباید از 0.5 ppm فراتر رود.
مواجهه شدی با مقدار زیاد کلر باعث بیمار های بسیار شدید ریوی می شود.

خطرات : استنشاق ، خوردن و تماس با چشم.
کمک های اولیه :
تماس با چشم : به مدت ده دقیقه چشم ها را با آب بشویید و سپس به پزشک مراجعه فرمایید.
تماس با پوست : با آب فراوان شستشو دهید و لباس ها را تعویض کنید.
استنشاق : دهان و بینی را با آب فراوان شسته و به پزشک مراجعه فرمایید.
خوردن و بلعیدن : آب فراوان بنوشید و به پزشک مراجعه کنید.

جابجایی و ذخیره سازی : هنگام کار با کلر از ماسک فیلتر دار و عینک و دستکش ایمنی استفاده شود.
در ظروف در بسته و جای خشک و خنک ، محل سایه و دارای تهویه کافی نگهداری شود.
توصیه های بهداشتی : پس از اتمام کار با این ماده دستها و صورت را شسته و لباس ها را تعویض نمایید.

حمل و نقل : در ظروف کاملا در بسته نگهداری شود و به دور از مواد قابل اشتعال و مایعات اسیدی حمل شود.

سایر محصولات ما:

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

پرکلرین

پرکلرین

قیمت پرکلرین عرضه کننده پرکلرین ، فروش پرکلرین ، قیمت پرکلرین ، خرید پرکلرین ، فروشنده پرکلرین ، واحد فروش پرکلرین ، هیپوکلریت کلسیم پرکلرین | فروش پرکلرین | قیمت پرکلرین عرضه کننده پرکلرین ، کلر ، فروش کلر ، فروش

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: