ان هگزان - n-hexan نمایش بزرگتر

ان هگزان - n-hexan

محصول جدید

واردکننده ان هگزان ازمایشگاهی,تولیدکننده ان-هگزان صنعتی - نرمال هگزان (n-Hexane) خرید فروش حلال هگزان, تولید ان-هگزان, حلال هگزان, خرید n هگزان, خرید ان هگزان, روش مصرف, ساخت ان-هگزان,

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

حلال ان هگزان  n-Hexane

هگزان یا هيدريد هكسيل(به انگلیسی: Hexane) یک ترکیب آلی از دسته آلکان ها با شش اتم کربن است. ای محصول به عنوان یک حلال آلی و به صورت مخلوط با حلال‌های دیگر استفاده‌های بسیاری دارد. استفاده نادرست از ترکیبات شامل n هگزان نظیر استشمام آنها باعث ورود این ترکیبات به بدن و موجب بعضی صدمات نظیر فلج شدن دست و پا می‌گردد.

هگزان یک ترکیب شیمیایی است که از نفت خام به دست می‌آید. این ماده در حالت خالص مایعی بی رنگ با بویی نامطبوع می‌باشد که بسیار قابل اشتعال بوده و بخارات آن قابل انفجار است. N – هگزان خالص در آزمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. N – هگزان بیشتر در صنایع با ترکیبات شیمیایی مشابه خود که حلال‌های آلی می‌باشند مورد استفاده قرار گرفته و استفاده اصلی آن به عنوان حلال برای استخراج روغن گیاهی از دانه‌هایی شبیه سویا است. این حلال‌ها همچنین به عنوان عامل‌های پاک کننده در صنایع چاپ، منسوجات، آرایشی و تزیینی مورد استفاده می‌باشد. برخی از چسب‌های خاص که در پوشش‌های بام ساختمان‌ها و یا در صنایع کفش و چرم به کار می‌روند، همچنین چسب‌های سریع‌العمل و محصولات مصرفی مانند بنزین و اسباب بازی‌ها دارای N – هگزان می‌باشند.

موارد مصرف: ان-هگزان خالص در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، در صنایع دارویی و شیمیایی کاربرد دارد. ان-هگزان بیشتر در صنایع با ترکیبات شیمیایی مشابه خود که حلال های آلی می باشند مورد استفاده قرار گرفته و استفاده اصلی آن به عنوان حلال برای استخراج روغن گیاهی از دانه هایی شبیه سویا است. این حلال ها همچنین به عنوان عامل های پاک کننده در صنایع چاپ، منسوجات، آرایشی و تزئینی مورد استفاده می باشد. برخی از چسب های خاص که در پوشش های بام ساختمان و یا در صنایع کفش و چرم به کار می روند، همچنین چسب های سریع العمل و محصولات مصرفی مانند بنزین و اسباب بازی ها دارای ان-هگزان می باشند.

مشخصات فیزیکی و شیمیایی:

شکل قیزیکی: مایع بی رنگ

حلالیت آب: قابل انحلال است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

ان هگزان - n-hexan

ان هگزان - n-hexan

واردکننده ان هگزان ازمایشگاهی,تولیدکننده ان-هگزان صنعتی - نرمال هگزان (n-Hexane) خرید فروش حلال هگزان, تولید ان-هگزان, حلال هگزان, خرید n هگزان, خرید ان هگزان, روش مصرف, ساخت ان-هگزان,

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: