آلانتوئین نمایش بزرگتر

آلانتوئین

محصول جدید

واردکننده آلانتوئین،فروشنده آلانتوئین، خرید آلانتوئین بهداشتی، قیمت آلانتوین - فروش اینترنتی آلانتوئین - بعترین روش تهیه آلانتوئین تهیه کننده آلانتوئین قیمت روز بازار آلانتوئین دارویی

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

آلانتوئین

آلانتوئین پودر کریستالی بدون بو و سفیدرنگ بوده که به­عنوان یک ماده فعال در صنایع دارویی و آرایشی مورد استفاده قرار می­گیرد. در سال 1935، رابینسون موفق به جداسازی آلانتوئین از منابع حیوانی به­عنوان یک ماده فعال اصلی شد. سال­هاست که آلانتوئین به ­عنوان ماده­ای شناخته شده در ترمیم بافت آسیب دیده پوست، به­کار می­رود و از آنجائیکه مقادیر بالای آن در ارگانیسم­های گیاهی و حیوانی شناسایی شده، در طب سنتی کاربرد بسیاری داشته است. به­تازگی افزودن آلانتوئین به پمادهای مورد استفاده در جراحی و درمان­های پوستی نیز مرسوم شده است.

کاربرد الانتوئین در صنایع آرایشی بهداشتی

استفاده از  آلانتوئین در لوسیون­های دست و کرم­های صورت، زبری پوست را از بین می­برد و ترمیم بافت آسیب­دیده را تسهیل می­نماید. لی­ ­وان و همکارانش با بررسی یک لوسیون دست حاوی آلانتوئین، بر روی تعداد زیادی از زنانی که پوست­ آن­ها به­شدت آسیب دیده بود به این نتیجه دست یافتند که در 90 درصد از آنان، استفاده روزانه از لوسیون دست، باعث بهبودی کامل و برای 10 درصد باقیمانده، بهبود قابل توجهی در بافت پوست مشاهده شد. قسمت­هایی از پوست صورت آقایان که به­دلیل اصلاح، آسیب دیده­ بود، پس از استفاده از محصول بعد از اصلاح حاوی آلانتوئین ترمیم شد. استفاده از فرمولاسیون­های حاوی آلانتوئین برای پوست حساس کودکان و نوزادان بسیار مناسب می­باشد.  در بسیاری از کرم­ها مانند کرم­های مغذی پوست وکرم­های روزانه و شب، محصولات مراقبت از لب، پودرهای با مصارف متنوع، لوسیون­های پس از آفتاب و دیگر فرمولاسیون­های آرایشی، وجود آلانتوئین تاثیر به­سزایی در درمان پوست دارد و حس آرام­­بخشی موءثری پس از مصرف ایجاد می­کند. استفاده از آلانتوئین در رژلب­ها، دئودرانت­­ها (ضدعرق­ها) و محصولات حمام آفتاب، باعث حفاظت از پوست شده و همچنین به علت خاصیت کراتولیتیک آن، به عنوان یک افزودنی مناسب در بسیاری از محصولات مراقبت از مو کاربرد دارد و در درمان شوره سر نیز مفید می­باشد. آلانتوئین در درمان تاول­های ناشی از گرمی در غشاء مخاطی دهان نیز اثر مطلوبی دارد، به­همین دلیل به عنوان یک افزودنی قابل اطمینان در محصولات بهداشتی دهان­شویه مورد استفاده قرار می­گیرد.

کاربرد آلانتوئین در صنایع داروسازی

آلانتوئین دارای خواص پیشگیرانه و درمانی برجسته­ای می­باشد و به علت سازگاری با انواع فرمولاسیون، در بسیاری از محصولات دارویی کاربرد دارد.افزودن آلانتوئین به پمادهای درمان زخم باعث تسریع بهبود زخم می­گردد. این مساءله در درمان زخم­هایی مانند بریدگی، خراش، خشکی پوست، زخم­هایی که آهسته به درمان پاسخ می­دهند یا زخم­های چرکی، زخم­های مقاوم به درمان با علل مختلف و زخم­های سوختگی (منشاء حرارتی یا تابش) مشهود می­باشد. فیشر در مطالعات خود نشان داد که وازلین حاوی 5 درصد آلانتوئین در درمان زخم، پسوریازیس و رفع خشکی پوست موءثر می­باشد. فرمول­های حاوی آلانتوئین همچنین در درمان اگزما, آماس پوست، تاول­های ناشی از گرمی در غشاء مخاطی دهان و هموروئید (بواسیر) موءثر می­باشند.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آلانتوئین

آلانتوئین

واردکننده آلانتوئین،فروشنده آلانتوئین، خرید آلانتوئین بهداشتی، قیمت آلانتوین - فروش اینترنتی آلانتوئین - بعترین روش تهیه آلانتوئین تهیه کننده آلانتوئین قیمت روز بازار آلانتوئین دارویی

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: