جدید روغن اکالیپتوس نمایش بزرگتر

روغن اکالیپتوس

محصول جدید

نام محصول : روغن اکالیپتوس
محصول کشور : اسپانیا
برند : Taberner
شکل : مایع

روغن اکالیپتوس در بسته بندی های 25 کیلوگرمی از کشور اسپانیا وارد میشود.

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

اکالیپتوس درخت بومی استرالیاست. جالب است بدانید که ریشه‌ی این درخت سه برابر وزن خود، آب جذب می‌کند. جوشانده‌ی این گیاه، بخور، روغن و برگ‌های آن معجزه می‌کنند.تب بر،ضد سرفه،درمان کیپ شدن بینی، درمان عفونت ادراری،درمان روماتیسم، نیش حشرات و غیره. اکالیپتوس درمان طبیعی برای همه‌ی این مشکلات محسوب می‌شود با ما باشید تا با گوشه ای از خواص معجزه گر اکالیپتوس آشنا شوید.اکالیپتوس: اگر می‌خواهید زمستان را در بستر بیماری نگذرانید.  اکالیپتوس سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند و با ویروس‌ها، باکتری‌ها و آلودگی‌ها مبارزه می‌کند. از این گذشته این گیاه خواص ضدالتهابی دارد.

ویژگی های روغن اکالیپتوس

در اینجا چند مورد از بهترین مزایای روغن اوکالیپتوس را معرفی می کنیم:

بهبود زخم‌ها
روغن اکالیپتوس یک ضدعفونی کننده قوی است. این روغن ضد قارچ و ضد باکتری است. این خواص موجب می‌شود که استعمال آن بر روی پوست، موجب درمان زخم‌ها، جراحات، بریدگی‌ها، سوختگی‌ها و مشکلات ناشی از سرطان پوست شود. این روغن همچنین در درمان گزیدگی و نیش سمی حشرات مؤثر است.
آرام کردن درد‌های عضلانی
درد‌های عضلانی، درد مفاصل، کبودی‌ها و کوفتگی‌ها، به طور مؤثری با این روغن درمان خواهند شد. این روغن همچنین دارای خواص ضد التهاب است.
بهبود مشکلات دستگاه تنفسی
عفونت‌های تنفسی بسیار رایج هستند. و اکثر مشکلات تنفسی ناشی از حمله ویروس‌ها هستند. استفاده ار روغن اکالیپتوس در بیماری‌های سختِ ویروسی، بهترین راه درمان است. بسیاری از مشکلات تنفسی مانند آسم، برونشیت، سینوزیت، آبریزش بینی، آبریزش چشم، گلو درد، تب و گرفتگی بینی می‌تواند توسط روغن اکالیپتوس درمان شود؛ و این به دلیل خواص ضد التهاب، آنتی بیوتیک، ضد قارچ، ضد باکتری و ضد ویروسِ این گیاه است. می‌توانید چند قطره از روغن این گیاه را به آب جوش اضافه کرده و از بخور آن استفاده کنید تا از سردرد، گلودرد و سرماخوردگی رهایی بیابید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

روغن اکالیپتوس

روغن اکالیپتوس

نام محصول : روغن اکالیپتوس
محصول کشور : اسپانیا
برند : Taberner
شکل : مایع

روغن اکالیپتوس در بسته بندی های 25 کیلوگرمی از کشور اسپانیا وارد میشود.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: