قیمت روز اینولین Inulin نمایش بزرگتر

قیمت روز اینولین Inulin

محصول جدید

فروش ویژه اینولین, قیمت روز اینولین, خواص اینولین  فروش اینولین  کاربرد اینولین در صنایع غذایی  اینولین+pdf  خرید اینولین  کاربرد اینولین در لبنیات  فروکتان  فروش اینولین و الیگوفروکتوز محصول beneo orafti آ

جزییات بیشتر

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

اینولین Inulin
اینولین به پلیمرهای فرو کتوز با درجه پلیمریزاسیون 2تا 60 که توسط پیوندهای فروکتوزیل ( 1-2) β متصل شده اند اطلاق می گردد.

کاربرد اینولین در صنایع غذایی
اینولین با درجه پلیمریزاسیون بالای 10 می تواند در تولید فراورده های گوشت، شیر و نانوایی بعنوان جایگزین بخشی از چربی بکارگرفته شود .علاوه بر این ترکیبات اینولین با درجه پلیمریزاسیون کمتر از 10 بعلت دارا بودن مزهْ شیرین، پایین بودن شاخص گلا یسمیک و اثر پوشانندگی پس طعم شیرین کنندهای کم کالری مثل آسپارتام می توانند در تولید انواع نوشابه و فراورده های کم کالری مورد استفاده قرار گیرند . ارزشیابی حسی نشان میدهد که استفاده از این پلیمرها در تولید آبمیوه،پنیر،ماست، سوسیس های کم چرب و نان سبب بهبود خواص ارگانولپتیکی و افزایش پذیرش توسط مصرف کننده می شود . تولید شربت فروکتوز با درجه خلوص بالا، تهیه امولسیفایر از مشتقات آلکیلی اینولین ، عوامل پایدار کننده کف و جلوگیری از تشکیل رسوب در دیواره لوله ها و اواپراتورها از دیگرموارد کاربرد اینولین می باشد.

کاربرد اینولین در فراورده های لبنی جایگزین شکر و چربی
بافت دهنده و بهبود احساس دهانی،خاصیت سینرژیستی با سایر شیرین کننده ها،پایداری کف،فیبر غذایی و منبع پری بیوتیکی،بهبود خواص رئولوژیکی ماست.

کاربرد اینولین در چربیهای قابل پخش  (spreads)
جایگزین چربی،پایداری امولسیون،بافت دهنده و بهبود قابلیت پخش شدن،فیبر غذایی و منبع پری بیوتیکی،

کاربرد اینولین در فراورده های آردی
فیبر غذایی و منبع پری بیوتیکی،نگهداری رطوبت،جایگزین شکر و چربی.

کاربرد اینولین در نوشیدنیها و فراورده های میوه ای
جایگزین شکر
اینولین همراه شیرین کننده های کم کالری قوی مثل آسپارتام وآسه سولفام سبب پوشاندن شدن پس مزه نامناسب این شیرین کننده ها و ایجاد بافت و احساس دهانی شبیه نمونه های تولید شده با شکر می شود.
بافت دهنده و بهبود دهنده احساس دهانی
خاصیت سینرژیستی با سایر شیرین کننده ها
فیبر غذایی و منبع پری بیوتیکی
کاربرد اینولین در فراورده های گوشت
جایگزین چربی،پایداری امولسیون و بافت دهنده،فیبر غذایی و منبع پری بیوتیکی،کاربرد اینولین در شیرینی و شکلات،جایگزین شکر و  چربی،بهبود دهنده بافت و نقطه ، ذوب   فیبر غذایی و منبع پری بیوتیکی.    

کاربرد اینولین در سس ها
جایگزین چربی،بافت دهنده و بهبود دهنده احساس دهانی.

کاربرد اینولین در فراورده های رژیمی
جایگزین شکر و چربی،بافت دهنده و بهبود احساس دهانی،کاهش کالری،خاصیت سینرژیستی با سایر شیرین کننده ها،فیبر غذایی و منبع پری بیوتیکی.

کاربرد اینولین در دسرهای منجمد
جایگزین شکر و چربی،بهبود بافت و نقطه ذوب،خاصیت سینرژیستی با سایر شیرین کننده ها،جلوگیری از بزرگ شدن کریستالهای یخ در بستنی و محصولات منجمد.

عرضه کننده :http://chimiearia.com

مسئول : پیشگامان شیمی آریا

تلفن تماس : ۰۹۱۷۹۵۱۰۲۶۶

تلفن همراه : ۹۴۰۰ ۴۰۸ ۰۹۳۷

حیطه فعالیت :کل ایران

آدرس :تهران - اصفهان

سایر محصولات مشابه:

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

قیمت روز اینولین Inulin

قیمت روز اینولین Inulin

فروش ویژه اینولین, قیمت روز اینولین, خواص اینولین  فروش اینولین  کاربرد اینولین در صنایع غذایی  اینولین+pdf  خرید اینولین  کاربرد اینولین در لبنیات  فروکتان  فروش اینولین و الیگوفروکتوز محصول beneo orafti آ