فروش تگزاپن (سدیم لوریل اتر سولفات) ایرانی- فروش تگزاپن وارداتی و داخلی تامین, فروش تگزاپون N70 مالزی

فروش تگزاپن (سدیم لوریل اتر سولفات) ایرانی- فروش تگزاپن وارداتی و داخلی تامین, فروش تگزاپون N70 مالزی

فروش تگزاپن ایرانی- واردکننده تگزاپن - خرید تگزاپن -فروشنده تگزاپن - تهیه کننده تگزاپن- عرضه کننده تگزاپن چینی- فروش تگزاپن (سدیم لوریل اتر سولفات) - فروش تگزاپن وارداتی و داخلی تامین,فروش تگزاپن N70,نام تجاری محصول : سدیم,فروش تگزاپن وارداتی و داخلی,فروش مواد اولیه شیمیایی صنایع,فروش تگزاپون فروش تگزاپن صدفي , تگزاپن N70 فروش

فروش تگزاپن

نام تجاری محصول  :  سدیم لوریل اتر سولفات

فرمول شیمیایی    :   Nac12h255O4

ظاهر   : مایعی کاملا ویسکوز بدون رنگ

حلالیت  : به راحتی به هر نسبتی در داحل آب حل میشود . از پایداری خوبی در برابر آبهای سخت برخوردار است .

به آسانی در آبهای سخت و معمولی با کف فراوان حل میشود و با سایر افزودنی ها سازگار است .

 مشخصات :

سدیم لاریل سولفات به اختصار  SLS  رایجترین سولفات های سطح فعال انیونی از پاک کننده های سنتزی با قدرت زیاد و جزو مواد  فعال سطحی می باشد . دارای خصلت کف کنندگی خوبی بوده ولی کف آن سبک است و حالت کرمی ندارد و در مجاورت چربی ها از بین می رود .

 

کاربرد :

تگزاپون بدون نیاز به نرم کن توانایی بهبود رش قلم در رنگهای پلاستیک را داراست . لازم به ذکر است در فرمولهای جدید رنگ پلاستیک در بولتن های شرکتهای خارجی از این ماده جهت روانی حرکت قلم و رش قلم استفاده میشود .

این ماده یک ترکیب شیمیایی آمو لسیون کننده ، پف کننده ،تسریع کننده انحلال و کف کنندگی است .که از آن از صنایع رنگ سازی ،شویندگی ، مواد غذایی استفاده می شود و مواد فعال کننده سطحی آنیونی در تولید شامپو می باشد . این ماده در اگثر مواد تجاری شوینده ها مثل مایع ظرفشویی  و پاک کننده های صتعتی ( کف شورها ، کارواش ، برطرف کننده های روعن) و در بیش از 90% مواد بهداشتی و پاک کننده های بدن از قبیل خمیر دندان ، صابون ،شامپو ، کرم و لوسیون ، به عنوان مایع کف کننده و پا ک  کننده و جزو مواد اولیه آرایشی و دارویی است .

 

خواص شیمیایی :

این ماده با  PH  کاملا خنثی به راحتی قابل استفاده در فرمولهای رنگ بوده و تاثیری بر ویسکوزیته و دیگر خواص فرمول ساخته شده رنگ ندارد .

 

زمان نگهداری :

در زمان نگهداری تا یک سال قابل نگهداری است . توصیه می شود از یح زدگی محافظت شود.

جهت هرگونه اطلاع از قیمت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح:
وارد کردن کد